Zprávy EurActiv zdarma

Zprávy EurActiv zdarma na Vaši stránku

Máte internetovou stránku nebo blog? Chcete, aby se návštěvníci Vašich webových domén přímo prostřednictvím Vás dozvěděli, co se nového událo v EU? Přidejte se do skupiny naši RSS partnerů.

Portál EurActiv.cz nabízí export svého denního zpravodajství a kalendáře událostí zdarma. Požádat může kterákoliv soukromá osoba, živnostník, nadnárodní korporace, veřejná instituce, státní či samosprávní orgán a jiné právnické osoby.

My vyprodukujeme obsah a Vy ho můžete převzít prostřednictvím technologie RSS s nastavením prokliků na původní text.

Obsah zprostředkovaných informací

Balík informací přizpůsobíme vašim potřebám a požadavkům. Stačí požádat o obsah konkrétních sekcí a my vám pošleme adresu k specifickému RSS kanálu, z kterého bude Vaše stránka čerpat. Můžete si zvolit libovolnou kombinaci a počet našich sekcí.

V případě velkých firem a médií je možné se dohodnout na individuálních podmínkách a specifickým výběrem denních zpráv na základě stanovených požadavků.

Technologie RSS a partnerský web

RSS je technologie, která umožňuje automaticky „přenášet“ elektronický obsah z jednoho portálu na jiné webové stránky. Texty se na partnerském webu nezobrazují v plném znění, ale jen jejich část – zpravidla nadpis nebo nadpis společně s anotací zprávy. V případě, že si návštěvník rozhodne přečíst zprávu v úplném znění, jednoduše překlikne na původní text.

Od vlastníka domény, na které se bude zobrazovat RSS export zpráv nebo aktuálních výzev, se nevyžaduje žádné dodatečné úsilí a snaha. RSS exportování probíhá automaticky a informace se zobrazí na partnerské stránce téměř okamžitě po tom, co jsou publikované na portálu EurActiv.cz.

Zavedení RSS na stránku je technologicky jednoduché. Správce vaší stránky (resp. programátor) dostane od nás RSS kód odkazující se na adresu URL. Vloží ho do zdrojového kódu stránky a nastaví způsob, jakým se mají zobrazovat importované články. Zobrazovaní článků nastaví Váš programátor tak, aby bylo v souladu s celkovým dizajnem webu a nenarušilo to jeho estetický vzhled (tzn., zvolí umístění, typ a velikost písma, barvu a jiné).

Seznam kanálů RSS ze stránky EurActiv.cz naleznete pod tímto odkazem.