Pražský kulatý stůl odstartoval projekt Digital New Deal

Komerční obsah

Praha, 12.4.

V Praze proběhla první akce v rámci projektu Digital New Deal. Na ní byl představen a diskutován research paper napsaný mezinárodním týmem ze zemí V4.

Hlavním cílem projektu je otevřít širokou odbornou diskusi o tom, jaké jsou nejlepší cesty pro země V4 v kontextu probíhající digitální revoluce. Letošní projekt volně navazuje na projekt AMO Smooth Functioning of the Internal Market between V4 Countries, který byl podpořen Mezinárodním visegrádským fondem a Friedrich Naumann Foundation for Freedom v letech 2014-2016.

Zahajovací akce s názvem Society 4.0 ve V4 proběhla 12. 4. v Praze za účasti Europoslankyně Dity CharanzovéFotografie z uzavřeného kulatého stolu najdete na našem Facebooku. Během něj byl také představen research paper, který najdete zde.  Akce byla pořádána za podpory European Parliament, International Visegrad Fund, Friedrich-Naumann-Stiftung für die Freiheit a ve spolupráci s EURACTIV.cz.

Projekt Digital New Deal byl laskavě podpořen Mezinárodním visegrádským fondem a Friedrich Naumann Foundation for Freedom a je realizován ve spolupráci s Free Market Foundation (Maďarsko), Industrial Foundation (Polsko) a F. A. Hayek Foundation (Slovensko).