Poslechněte si informace od tvůrců nových dotačních programů, které dosud nezazněly

Komerční obsah

© Pixabay.

Už asi víte, že se chystá nové sedmileté dotační období s podporou pro české podniky ve výši 960 miliard Kč. Pravděpodobně ale nevíte, že se chystá konference Eurofondy 21+, na které vám podrobnosti všech chystaných programů představí sami jejich tvůrci.

Podobná akce už tady jednou byla. V roce 2014 se podnikatelé dozvěděli všechno o předchozím dotačním období na živé konferenci pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj. Letos se akce koná online a stejně jako před 7 lety ji pořádá jedna z největších českých poradenských firem zaměřených na dotace –⁠ enovation.

Na konferenci Eurofondy 21+ promluví samotní tvůrci nových dotačních programů. Spoustu informací zazní úplně poprvé. I sami pořadatelé se zájmem očekávají, jaké nové informace řečníci odkryjí.

Dozvíte se a pochopíte například:

  • jak programy vznikaly,
  • jaké podnikatelské aktivity budou podpořeny,
  • jak to bude s podporou velkých podniků
  • nebo jak se změní systém žádání i schvalování dotací.

Kromě vládních zmocněnců, kteří mají nové dotační programy na starosti, uslyšíte také názory expertů na dotace, zástupce podnikatelských svazů nebo samotné podnikatele, kteří mají s dotacemi zkušenosti.

Jednoduše řečeno, pokud v následujících 7 letech uvažujete o dotaci, na této akci byste neměli chybět. A nebude vás to stát mnoho sil ani času. Celá konference se totiž ve čtvrtek 29. dubna od 9:00 uskuteční online. Vy se zúčastníte z pohodlí svého kancelářského nebo domácího křesla.

Chcete-li se na konferenci Eurofondy 21+ dozvědět všechno o novém dotačním období jako první, podívejte se na kompletní program, nebo se rovnou zaregistrujte.