Podcast: Je Evropa dostatečně vybavena pro boj proti dezinformacím?

© Unsplash

Poslechněte si další speciální epizodu ze série diskusí Evropa zblízka. Tentokrát o dezinformacích. Diskutují česká europoslankyně Markéta Gregorová (Piráti, Zelení/ESA), analytik Asociace pro mezinárodní otázky Pavel Havlíček, mediální analytik Josef Šlerka a ředitel Semantic Visions František Vrabel. 

Jakou dezinformace představují v čím dál tím víc digitálním světě hrozbu? Jsou unijní strategie a regulace účinnou odpovědí? A co Evropu o dezinformacích naučila koronavirová pandemie? Ptá se redaktorka serveru EURACTIV.cz Kateřina Zichová.

Soundcloud |Pocket CastsSpotify |Podcasty Google| Apple Podcasts

Raději se díváte? Záznam diskuse si můžete pustit tady.

 

Podcast: EU a výzvy transatlantické spolupráce

Poslechněte si první speciální epizodu ze série diskusí Evropa zblízka. Tentokrát na téma vztahů EU a Spojených států amerických po nástupu Joe Bidena. Diskutují český europoslanec Alexandr Vondra (ODS, ECR) a analytik Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) Petr Boháček. 

Tento článek vznikl s podporou kanceláře europoslankyně Markéty Gregorové (skupina Zelení / Evropská svobodná aliance v Evropském parlamentu). Všechny výstupy realizované v rámci této spolupráce jsou dostupné pod tímto odkazem. Podmínky spolupráce jsou uvedeny zde.