Kariéra

Pozice stážisty/stážistky – organizace eventů

Hledáme člověka, který by se formou stáže podílel na organizaci workshopů, kulatých stolů a panelových debat.

Časová dotace stáže se bude dle domluvy pohybovat mezi 5 až 10 hodinami týdně. Z velké části bude stáž probíhat online formou, organizace eventů ovšem vyžaduje občasnou přítomnost v Praze, výjimečně také v jiných městech.

Tato příležitost je vhodná pro student(k)y vysokých, případně vyšších odborných škol se zaměřením na evropská studia, mezinárodní vztahy, politologii, ale i pro jiné uchazeče či uchazečky. Dosavadní praxe v oboru je výhodou, ale ne nutností.

Stáž je neplacená, předpokládané trvání 3 měsíce s možností prodloužení. V případě potřeby je možné domluvit se také na kratším trvání stáže s tím, že týdenní rozsah práce se zvýší.

Podrobné informace naleznete zde.

Kontakt: Lucie Jachanová, jachanova@euractiv.cz

Pozice stážisty/stážistky v redakci

Hledáme člověka, který by se formou stáže podílel na práci redakce.

Stáž není časově náročná – její rozsah se pohybuje okolo 5 až 10 pracovních hodin týdně. Je vhodná pro student(k)y vysokých, případně vyšších odborných škol se zaměřením na evropská studia, mezinárodní vztahy, politologii nebo žurnalistiku, ale i pro jiné uchazeče či uchazečky. Dosavadní praxe v oboru je výhodou, ale ne nutností. Stáž je neplacená, předpokládané trvání 3 měsíce s možností prodloužení. V případě potřeby je možné domluvit se také na kratším trvání stáže s tím, že týdenní rozsah práce se zvýší.

Podrobné informace naleznete pod tímto odkazem.
Kontakt: Aneta Zachová, zachova@euractiv.cz

Pozice stážisty/stážistky – správa sociálních sítí

Hledáme člověka, který by připravoval obsah na sociální sítě webu EURACTIV.cz (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIN).

Jste kreativní a zajímáte se o dění v Evropské unii? Baví Vás PR, tvorba grafik a textů, které zaujmou? Pak hledáme právě Vás.

Podrobné informace naleznete zde.
Kontakt: Aneta Zachová, zachova@euractiv.cz