Kariéra

Pozice: projektový koordinátor/event manažer

Doba trvání, časová náročnost: na dobu neurčitou, na úrovni plného úvazku,

Kontakt: Jan Vitásek – vitasek@euractiv.cz

Další podrobnosti o pracovní pozici:

Hledáme člověka, který by měl na starost koordinaci projektů, komunikaci s projektovými partnery a organizaci eventů, a to na úrovni plného pracovního úvazku. Požadujeme zájem o dění v EU, organizační schopnosti a kvalitní písemný projev v češtině a angličtině. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, flexibilitu a možnost realizace vlastních nápadů.

Pro další informace klikněte zde.

Strukturovaný životopis a motivační dopis prosím zašlete na e-mail vydavatele Jana Vitáska: vitasek@euractiv.cz

Pozice redaktora/redaktorky

Hledáme člověka, který by se podílel na práci redakce, a to na úrovni polovičního, nebo plného úvazku podle osobních preferencí. Požadujeme zájem o dění v EU, zkušenost s prací v médiích a znalost anglického jazyka. Nabízíme příjemné prostředí s flexibilním přístupem k organizaci práce a možnost realizace vlastních nápadů.

Podrobné informace naleznete pod tímto odkazem.
Kontakt: Adéla Denková, denkova@euractiv.cz.

 

Pozice stážisty/stážistky

Hledáme člověka, který by se formou stáže podílel na práci redakce.

Stáž není časově náročná – její rozsah se pohybuje okolo 5 až 10 pracovních hodin týdně. Je vhodná pro student(k)y vysokých, případně vyšších odborných škol se zaměřením na evropská studia, mezinárodní vztahy, politologii nebo žurnalistiku, ale i pro jiné uchazeče či uchazečky. Dosavadní praxe v oboru je výhodou, ale ne nutností. Stáž je neplacená, předpokládané trvání 3 měsíce s možností prodloužení. V případě potřeby je možné domluvit se také na kratším trvání stáže s tím, že týdenní rozsah práce se zvýší.

Podrobné informace naleznete pod tímto odkazem.
Kontakt: Adéla Denková, denkova@euractiv.cz.