Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Veřejné zakázky v rámci rozvojové pomoci Evropské Unie krok za krokem

Duben 19, 2012 @ 12:00 am

CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU si Vás dovoluje pozvat na seminář "Veřejné zakázky v rámci rozvojové pomoci Evropské Unie krok za krokem".

Seminář je určen především pro firmy, které mají zájem účastnit se výběrových řízení na rámcové kontrakty Evropské unie v oblasti rozvojové pomoci. Evropská komise vypisuje v rámci rozvojové pomoci tři druhy veřejných zakázek, a to na služby (technická pomoc a studie), dodávky zboží a vybavení, a provedení stavebních prací. Seminář bude věnován pouze rámcovým smlouvám na služby, jejichž finanční odměna se pohybuje od €10 000 < €200 000. Poskytujete-li služby v jedné z níže uvedených oblastí a je-li Vaše firma připravena vstoupit na rozvojové trhy, jste správným účastníkem tohoto semináře:Bezpečnost potravin a rozvoj venkova, doprava, telekomunikace a informační technologie, energie a jaderná bezpečnost, ochrana životního prostředí, zdraví, vzdělávání, kultura, humanitární pomoc a krizový management, obchod a makroekonomie.

S cílem získat rámcový kontrakt vytvářejí firmy konsorcia. Na jaře 2012 bude vypsán nový rámcový kontrakt BENEF 2013, z tohoto důvodu je vhodný okamžik pro organizaci semináře zaměřeného na vysvětlení procesních pravidel, způsob hledání partnerů, doplňující informace o nabídkových řízeních a chybách, kterých je potřeba se při podávání nabídek vyvarovat. Informace poskytne odborník Evropské komise, který má s rámcovými kontrakty dlouhodobou zkušenost. Účast na semináři může být rovněž přínosná pro podnikatelské organizace, konzultantské firmy či orgány veřejné správy informující podnikatelskou veřejnost o možnosti zapojení do rozvojové pomoci či aktivně pomáhající firmám při podání nabídek.

Seminář zahájí:

  • Jan Michal, vedoucí Zastoupení Evropské komise v ČR

Přednášející:

  • Věra Venclíková, Platforma podnikatelů pro zahraniční rozvojovou spolupráci
  • Martin Páv, expert Evropské komise na rámcové kontrakty rozvojové pomoci

Moderuje:

  • Jiří Hansl, vedoucí projektů EU, Hospodářská komora České republiky

Kdy: čtvrtek 19. dubna 2012 od 14:00 do 16:00

Kde: Evropský dům, Jungmannova 24, Praha

Registrace: na adrese prague@cebre.cz nejpozději do 17. dubna 2012

Podrobnosti

Datum:
Duben 19, 2012
Čas:
12:00 am
Webová stránka:
http://www.cebre.cz/cz/novinky/novinka-566/

Místo konání

Praha

Pořadatel

CEBRE