Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Předcházení vzniku odpadů 2021

9 prosince, 2021 @ 9:00 am - 6:00 pm

KOMU A K ČEMU JE KONFERENCE URČENA?

Konference je určena úplně všem, které zajímá téma předcházení a opětovné použití odpadů, a kteří vítají a chtějí rozvíjet i v naší republice oběhové hospodářství. Nejčastěji se konference účastní pracovníci působící v odpadovém hospodářství z řad firem i samospráv. Na konferenci se potkáte se zástupci klíčových resortů a organizací (MŽP, MPO, KÚ, kontrolní orgány apod.), představiteli obcí, firem z rozmanitých výrobních odvětví i neziskových organizací. Konference je ideální příležitostí pro navázání nových kontaktů a zahájení nové spolupráce a projektů.

Program konference je spolu s dalšími informacemi k dispozici na stránkách https://www.tretiruka.cz/media-a-odpady/predchazeni-vzniku-odpadu/konference-pvo-2021/.

KOLIK STOJÍ VLOŽNÉ?

Jako u minulých ročníků je cílem pořadatele co nejvíce šířit příklady správné praxe, a proto i letos nabízí všem městům a obcím, neziskovým organizacím, nebo školám shlédnutí konference zcela zdarma. Vložné je potřeba uhradit v případě zástupců z řad firem nebo v případě zájmu o osobní účast na konferenci, a to kvůli omezené kapacitě jednacího sálu. Konkrétní cenové podmínky jsou uvedeny v přihlášce na konferenci:

  • obce a města, NGO, školy: online – zdarma; prezenční účast – 950 Kč bez DPH
  • firmy: online – 1 250 Kč bez DPH; prezenční účast – 1 750 Kč bez DPH

JAK SE PŘIHLÁSIT?

K přihlášení stačí vyplnit registrační formulář, který naleznete níže na těchto stránkách. Registrace vám bude obratem potvrzena a v relevantních případech vystavena faktura.

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ

Konference se uskuteční 9. prosince 2021 v Praze v T-Mobile Magenta Experience Centre. Jedná se o jedinečné vzdělávací prostor jejichž provoz koresponduje s požadavky na trvale udržitelný rozvoj. 

DALŠÍ INFORMACE A POKYNY PRO ÚČASTNÍKY:

Online přenos: letošní novinkou je živý stream konference, pokyny pro přihlášení budou s jednodenním předstihem zaslány na registrační emaily účastníků. Odkaz na zpětné shlédnutí bude zveřejněn na stránkách konference až dodatečně.

Registrace: registrace účastníků bude probíhat od 9 hod. v předsálí přednáškového sálu.

Jednací sál: Sál se nalézá v přízemí obchodního centra Arkády Pankrác (u bočního vchodu z ulice Hvězdova, hned vlevo po vstupu) s dobrou dostupností metrem (linka C – stanice Pankrác).

Parkování: Parkovat je možné za poplatek přímo v obchodním centru.

Stravování: Během konání konference bude zajištěno pouze drobné občerstvení, káva a čaj. Obědy si budou moci účastníci zakoupit ve Food Courtu obchodního centra Arkády Pankrác.

Podrobnosti

Datum:
9 prosince, 2021
Čas:
9:00 am - 6:00 pm
Webová stránka:
https://www.tretiruka.cz/media-a-odpady/predchazeni-vzniku-odpadu/konference-pvo-2021/

Pořadatel

České ekologické manažerské centrum, z.s.
Webová stránka:
www.cemc.cz

Místo konání

T-Mobile Magenta Experience Centre (Obchodní centrum Arkády Pankrác)
Na Pankráci 86
Praha 4, 14000 Česká republika
+ Google Mapa