Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Předcházení vzniku odpadů 2019

24 října, 2019 @ 8:00 am - 5:30 pm

NOVINKA:

Zástupci měst a obcí, neziskových organizací nebo škol mají vstup zdarma!

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ

Celodenní konference PVO 2019 se uskuteční 24. října 2019 opět v Praze. Odborný program bude probíhat v Kongresovém sále hotelu Wellness Hotel Step (Malletova 1141/4, 190 00 Praha 9). Hotel je dobře dostupný MHD – autobusovou linkou č. 136 (zastávka Skloněná) nebo pěšky od stanice metra Palmovka (cca 5 min. chůze). Před hotelem je samozřejmě také možné parkovat – počet bezplatných parkovacích míst je však omezen, a pak je možné využít parkovací dům za cenu 100 Kč/den (nutno poplatek uhradit na recepci v hotelu – při platbě přes parkovací automat bude cena vyšší).

RÁMCOVÝ PROGRAM
Program letošního 6. ročníku konference PVO 2019 se připravuje a bude co nejdříve zveřejněn. Účastníci se mohou i letos těšit na řadu zajímavých témat a příkladů správné praxe z komunální i firemní sféry.
čas
Registrace 8.00
Zahájení a úvodní slovo partnerů 8.55
Odborný program – část I 9.00
Oběd 12.00
Odborný program – část II 13.00
Přestávka 15.00
Odborný program – část III 15.30
Ukončení konference a volná diskuse u sklenky vína 17.30

 

CÍL KONFERENCE

Konference podporuje vyšší míru aplikace principů předcházení vzniku odpadů a opětovného použití do každodenního života. Našim cílem je informovat veřejnost o zajímavých projektech, inspirovat a vzdělávat představitele neziskových organizací, studentů, obecní samosprávy a státní správy. Prezentací příkladů správné podnikové praxe chceme napomoci přenosu získaných poznatků do skutečné praxe.

KOMU JE KONFERENCE URČENA?

Konference je otevřena úplně všem, kteří vítají principy cirkulární ekonomiky a moderní přístupy při nakládání s odpady. Akce je určena pro pracovníky v odpadovém hospodářství, zástupce firem a samospráv, škol nebo i široké veřejnosti. Na konferenci se potkáte se zástupci Ministerstva životního prostředí a průmyslu, kontrolními orgány, představiteli firem z rozmanitých výrobních odvětví i s neziskovými organizačními, kteří se s vámi rádi podělí o osobní zkušenosti z praxe.

KOLIK TO STOJÍ?

Díky letošní podpoře akce ze strany Ministerstva životního prostředí bude vstup pro zástupce státní správy a samosprávy, neziskových organizací a škol – zdarma! Pro ostatní zájemce činí vložené 1 500 Kč bez DPH.

Přihlášky je možné zasílat prostřednictvím registračního formuláře na stránce konference.

PARTNEŘI A VYSTAVOVATELÉ
Partnerům a vystavovatelům nabízíme možnost komerční prezentace v prostorech konference. V případě zájmu o partnerství (stánek, reklama, příspěvek v odborném programu a časopisu Odpadové fórum apod.), nás kontaktuje na emailu cemc@cemc.cz.

Více zde: https://www.tretiruka.cz/media-a-odpady/predchazeni-vzniku-odpadu/konference-pvo-2019/

Podrobnosti

Datum:
24 října, 2019
Čas:
8:00 am - 5:30 pm
Webová stránka:
https://www.tretiruka.cz/media-a-odpady/predchazeni-vzniku-odpadu/konference-pvo-2019/

Pořadatel

České ekologické manažerské centrum
Webová stránka:
https://www.cemc.cz/

Místo konání

Wellness Hotel Step
Malletova 1141/4
Praha 9, Česká republika
+ Google Mapa