Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Elektromobilita pro města

Červen 13, 2018 @ 8:15 am - 5:00 pm

Očekávaný rozvoj vozidel na elektrický pohon může přispět k řešení některých problémů českých měst a obcí: kvalita ovzduší, ekonomika provozu MHD, řešení dopravní situace ve městech a další. Již dnes řada českých měst testuje vozidla na elektrický pohon, ať už elektrobusy pro městskou hromadnou dopravu či osobní elektromobily. V cestě většímu rozvoji elektromobility však stojí, vedle základního problému spojeného s ekonomikou provozu a možnostmi dobíjení, celá řada bariér, ať už legislativních či provozních, které situaci ztěžují.

Konference Elektromobilita pro města bude další v řadě tradičních konferencí organizovaných naší společností pro veřejnou správu. Zaměří se zejména na praktické aspekty provozování vozidel na elektrický pohon a sdílení již získaných zkušeností. Cílem je představit zkušenosti s využíváním elektromobilů v hromadné i individuální dopravě, upozornit na problémy a přispět k odstranění bariér, které se v praxi vyskytují.

Program konference právě připravuje, postupně budeme doplňovat informace o podrobnějším zaměření konference i přednášejících.
Těšíme se na setkání s Vámi!

Podrobnosti

Datum:
Červen 13, 2018
Čas:
8:15 am - 5:00 pm
Webová stránka:
http://www.bids.cz/cz/konference/Elektromobilita_pro_mesta/406

Pořadatel

B.I.D services

Místo konání

hotel Olympik
Sokolovská ulice
Praha 8,
+ Google Mapa