Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Biomasa, Bioplyn & Energetika 2021

9 listopadu - 10 listopadu

CZ Biom

Letošní 26. ročník konference Biomasa, Bioplyn & Energetika 2021, se uskuteční ve dnech 9. a 10. listopadu v Hotelu Atom v Třebíči. Hlavním tématem bude novela zákona o podporovaných zdrojích a kritéria udržitelnosti.

První den konference bude věnován přednáškám zaměřeným na nejaktuálnější témata bioenergetického sektoru. Program přinese shrnutí právě schválené novely zákona o podporovaných zdrojích, novinky v plnění kritérií udržitelnosti pro bioplynové stanice a teplárny na biomasu, možnosti modernizace BPS nebo jak se stát flexibilním poskytovatelem energie a spoustu dalších témat. Mezi speakery vystoupí kromě představitelů asociace CZ Biom také důležití odborníci z dotčených státních orgánů, úřadů a výzkumných ústavů, ale i soukromého sektoru.

Přednáškový den bude zakončen společenským večerem, na kterém, mimo jiné, bude oceněn vítěz fotosoutěže “Ukažte své werky!”. Pro soutěžní snímky můžete až do zahájení konference hlasovat na facebooku sdružení CZ Biom.

Druhý den bude tradičně naplněn exkurzí, a to do blízké BPS Dubinka, kde budou účastníci moci nahlédnout do provozu a sdílet zkušenosti z praxe.

Registrovat se můžete zde (www.czbiom.cz/konf).

KDY: úterý 9. a středa 10. listopadu 2021

KDE: Hotel Atom, Třebíč

EXKURZE: středa dopoledne, BPS Dubinka

REGISTRAČNÍ POPLATEK

Uvedená cena platí pro 1 osobu na celou dobu konání konference (záleží na samotném účastníkovi, zda využije vstupu na oba dny nebo jen jeden.) Konference je možné zúčastnit se fyzicky nebo online formou.

FYZICKÁ ÚČAST NA KONFERENCI

  • Člen CZ Biom – 2 900,- Kč
  • Nečlen CZ Biom – 4 500,- Kč

ONLINE SLEDOVÁNÍ KONFERENCE

  • Člen CZ Biom – 900,- Kč
  • Nečlen CZ Biom – 1 600,- Kč

ONLINE PŘENOS

Odkaz pro online sledování konference zašleme přihlášeným několik dní před akcí.

Případné dotazy k přednáškám lze psát do komentářů pod videem nebo na email sekretariat@biom.cz.

UBYTOVÁNÍ

Po registraci si prosím rezervujte ubytování přímo přes recepci Hotelu Atom a uveďte, že jste účastníky konference. Rezervace přes Booking.com není možná, protože je tento systém z důvodů konference zavřený.

Hotel Atom

Těšíme se na viděnou!

Podrobnosti

Zahájení:
9 listopadu
Ukončení:
10 listopadu
Webová stránka:
https://czbiom.cz/konf/

Pořadatel

CZ Biom – České sdružení pro biomasu, z.s.
Webová stránka:
https://czbiom.cz/

Místo konání

Hotel Atom
Velkomeziříčská 640/45
Třebíč, Česká republika
+ Google Mapa