Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

BACK TO THE FUTURE: Obchodování s elektřinou v 21. století

25 února @ 1:00 pm - 3:00 pm

Decentralizace, vysoká míra digitalizace, přechod k obnovitelným zdrojům energie, zapojení aktivního zákazníka, ale i integrace trhů, jsou jmenovatelé nové energetiky. Celý sektor prochází dramatickým rozvojem, nebo možná revolucí, nabízí velké příležitosti a otevírá se novým idejím i lidem. S velikým napětím budeme sledovat, s jakým myšlenkovým proudem tito lidé přijdou a kam se nám společně toto odvětví podaří posunout. Doufejme, že výsledkem bude efektivnější, ekologičtější, a nakonec i uživatelsky příjemnější uspokojení našich energetických potřeb, energetika, kde české a slovenské firmy budou i nadále hrát významnou roli na evropském trhu.

Pojďte s námi opět diskutovat, 25. 2. 2021, tentokrát o budoucnosti obchodování
s elektřinou. Navazujeme na úspěšný virtuální kulatý stůl Překompenzace v ČR a SR s dalším tématem! Již teď si můžete na www.csef.cz přečíst úvodní článek Davida Kučery „Energetika ještě nikdy nebyla tak fascinující jako je dnes-dokážeme využít příležitosti, které nabízí?“ na který bude diskuze navazovat!

  • Kde vidíte největší nové příležitosti v energetice?
  • Jaké nové obchodní modely byste rádi do energetiky přinesli?
  • Co by se mělo změnit v legislativě regulující energetiky, aby se nastartoval její další moderní rozvoj?

Na tyto a další otázky budou odpovídat: Michal Dubeň, člen představenstva ZSE Energia a.s., Libor Holub, generální ředitel Bohemia Energy, Michal Hudec, předseda sdružení dodavatelů energií, Martin Ondko, předseda představenstva MAGNA ENERGIA a.s., Jan Palaščák, generální ředitel a předseda představenstva skupiny Amper, a David Kučera, generální sekretář PXE.

Debatu můžete živě sledovat na Youtube kanálu ČSEF nebo na webových stánkách platformy.

 

Kontakt pro média:

Kateřina Hamzová

Mob.: 602 513 006

E-mail: csef@csef.cz

Web: www.csef.cz, www.csef.sk


ČESKO-SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ FÓRUM je otevřená diskusní platforma umožňující výměnu názorů českých a slovenských energetických expertů, a zapojení do diskuse široké veřejnosti s cílem vytvořit konsenzuální názor k dané problematice. Na webových stránkách www.csef.cz a www.csef.sk se můžete zapojit do diskuze a připojit své komentáře a názory k různým tématům z oblasti energetiky. Jedním ze základních pilířů ČSEF je prostřednictvím platformy umožnit efektivnější spolupráci mezi českými a slovenskými subjekty. Platforma působí pod Asociací energetických manažerů.

Podrobnosti

Datum:
25 února
Čas:
1:00 pm - 3:00 pm

Místo konání

YouTube kanál nebo webové stránky ČSFE

Pořadatel

Česko-slovenské energetické fórum
Webová stránka:
https://csef.cz/