Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

20 let eura – příběh mladé měny

Únor 27 @ 3:00 pm - 5:00 pm

Rádi bychom Vás pozvali na debatu věnovanou tématu aktuální situace eurozóny 20 let od jejího vzniku.  Dospělo euro za prvních dvacet let v úspěšnou měnu? Je eurozóna připravena na další krizi? Přijme Česká republika v blízké budoucnosti euro?

Nad těmito otázkami budou diskutovat Elena Kohútiková (bývalá viceguvernérka Národní banky Slovenska), Oldřich Dědek (člen bankovní rady ČNB) a Milena Hrdinková (státní tajemnice pro evropské záležitosti; TBC). Debatu bude moderovat Miroslav Zámečník (ekonomický analytik České bankovní asociace a týdeníku Euro). Debata proběhne ve středu 27. února 2019 od 15 do 17 hodin v Evropském domě (Jungmannova 24, Praha 1).

V případě zájmu o účast Vás prosíme o registraci zde. Akci pořádá Zastoupení Evropské komise v ČR a Kancelář Evropského parlamentu v ČR ve spolupráci s AMO a Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Podrobnosti

Datum:
Únor 27
Čas:
3:00 pm - 5:00 pm
Webová stránka:
https://docs.google.com/forms/d/1l57OpHeU2Mrv8ym6ASDLdAYay1qJl7q1Wg6JdXCA19Q/viewform?edit_requested=true

Pořadatel

Zastoupení Evropské komise v ČR a Kancelář Evropského parlamentu v ČR ve spolupráci s AMO a Asociací malých a středních pondniků a živnostníků ČR

Místo konání

Evropský dům
Jungmannova 24
Praha 1, Česká republika
+ Google Mapa