Načítám Akce

« Všechny události

  • akce již proběhla.

Konference “Solární energie a akumulace v ČR 2017”

25.04.2017 09:00 - 17:00
Datum:
25.04.2017
Čas:
09:00 - 17:00
Organizátor:
Solární asociace, SEMKON s.r.o.
WWW:
Oficiální stránka události

Solární asociace ve spolupráci se společností Semkon si Vás dovolují pozvat na konferenci “Solární energie a akumulace v ČR 2017”.

Letošní 2. ročník konference “Solární energie a akumulace v ČR” navazuje na loňský velmi úspěšný 1.ročník. V roce 2016 byla hlavním tématem notifikace, nestabilní legislativní prostředí a dotační politika v oblasti OZE.

Zdá se, že rok 2017 může být v mnohém pro instalační společnosti i nejširší veřejnost optimističtější. Řada nových dotačních programů, úprava legislativy a revoluční možnosti akumulace skýtají naději na oživení zájmu o solární elektrárny na střechách.

Zda tomu tak skutečně bude a kam směřuje evropská a česká nejen solární energetika – to jsou hlavní témata konference “Solární energie a akumulace v ČR 2017”. Připravujeme pro Vás atraktivní program založený na vystoupení špičkových přednášejících z ministerstev, politické reprezentace, evropských institucí a odborné veřejnosti. Konference vytváří unikátní platformu pro setkání a diskuzi v této dynamické a rozvíjející se oblasti.

Program konference a bližší informace naleznete ZDE.

REKLAMA
REKLAMA